BELYSNING / Bordslampor / Bordslampa 6227443
*
nr 622 7443
Bordslampa
Apor, keramik
Utrop:
100 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 1 februari 2010
kl 17:23:25
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
29/1 08:22:50
1
300 kr
29/1 21:09:55
2
250 kr
31/1 20:42:39
3
450 kr
1/2 16:52:04
4
450 kr
1/2 16:54:45
4
Vinnande bud
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: apor bordlampa bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor keramik
-
3237 Bordslampa
+ Golvlampa. Höjd: 76-152
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 18:14
-
3045 Bordslampa
Belid. Höjd: 50 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 18:32
-
3083 Bordslampa
Bergboms. Mässing. Höjd: 65 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:37
-
1003 Bordslampa
Daum Nancy, Frankrike. Underfångsglas. Signerad. H..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:17
-
3046 Bordslampa
Italien. Höjd: 67 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 18:06
-
3048 Bordslampa
Krome. Höjd: 50 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:09
*
Bordslampa
nr 622 7443
Bordslampa
Apor, keramik
Utrop: | 100 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 1 februari 2010 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
29/1 08:22:50 | 1 | 300 kr |
29/1 21:09:55 | 2 | 250 kr |
31/1 20:42:39 | 3 | 450 kr |
1/2 16:52:04 | 4 | 450 kr |
1/2 16:54:45 | 4 | Vinnande bud |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: apor bordlampa bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor keramik
-
3237 Bordslampa
+ Golvlampa. Höjd: 76-152
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 18:14 -
3045 Bordslampa
Belid. Höjd: 50 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 18:32 -
3083 Bordslampa
Bergboms. Mässing. Höjd: 65 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:37
-
1003 Bordslampa
Daum Nancy, Frankrike. Underfångsglas. Signerad. H..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:17 -
3046 Bordslampa
Italien. Höjd: 67 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 18:06 -
3048 Bordslampa
Krome. Höjd: 50 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:09